شرایط و ضوابط عضویت در ایونتیک

  • خانه
  • قوانین و توافقنامه

مفاد ایونتیک به عنوان یک وب‌سایت و سرویس ایرانی از تمامی قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران تبعیت می‌نماید.

شرایط عضویت

· شما در صورت عضویت و استفاده از وبسایت‌ها، برنامه‌های موبایل و تمام سرویس‌های ارایه شده توسط ایونتیک شرایط و ضوابط عضویت در ایونتیک را قبول نموده‌اید.

· استفاده از نام و نام‌خانوادگی حقیقی افراد به منظور ثبت نام الزامی است. در صورت مشاهده کلمات رکیک و الفاظ نامناسب، حساب كاربر حذف خواهد شد.

· برای استفاده از خدمات ایونتیک لازم است که هر کاربر یک حساب کاربری در اپلیکیشن بسازد. تنها اشخاصی که بیش از ۱۸ سال سن و واجد اهلیت قانونی باشند می‌توانند اقدام به ساختن حساب کاربری در اپلیکیشن کنند. برای استفاده از خدمات ایونتیک کاربر مذکور باید نام، نام خانوادگی، آدرس پست الکترونیکی و شماره همراه خود را در اپلیکیشن ثبت کند.

· کاربران می‌پذیرند اطلاعات خواسته شده را به صورت صحیح و به‌ روز در اپلیکیشن وارد کنند و مسئول عدم صحت اطلاعات اعلام شده شخص کاربران می‌باشند. در صورت اثبات خلاف این موضوع، ایونتیک مجاز به پیگیری قضایی و قانونی نزد مراجع ذیصلاح می‌باشد.

· کاربران متعهد می‌گردند که صرفا با ایمیل متعلق به خود نسبت به ثبت نام در اپلیکیشن اینتیک اقدام نمایند. در غیر این صورت در برابر شخص ذینفع صاحب ایمیل تماما مسئول بوده و ایونتیک به محض آگاهی از این موضوع نسبت به لغو عضویت کاربر مذکور اقدام خواهد نمود.

· کاربران می‌پذیرند که ایونتیک ممکن است از ارسال پیامک، ایمیل و یا Push Notification به عنوان راه ارتباطی با وی استفاده کند. کاربران می‌توانند درخواست کنند که ارسال این پیام‌ها قطع شود اما می‌پذیرند که با انصراف از دریافت این پیام‌ها، ممکن است در استفاده از خدمات با مشکل مواجه شوند و یا اطلاعات مقتضی بموقع به ایشان نرسد.

· توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌ها منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و قانون تجارت الکترونیک است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های ایونتیک تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به‌روز رسانی می‌شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده شما از ایونتیک به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

· مسئولیت تامین اینترنت و سخت ‌افزار لازم و همچنین پرداخت هزینه‌های مربوط به آنها برای استفاده از خدمات ایونتیک به عهدۀ کاربران می‌باشد.

· حق کپی‌رایت مالکیت فکری، طراحی، علائم تجاری و محتویات وب‌سایت و اپلیکیشن برای ایونتیک محفوظ است.

· چنانچه در خصوص موضوعی خاص، نسبت به محتوای اطلاعـات ارسالی يا عمليـات انجام‌يافته اختلاف نظری باشد، اسناد دفاتر، گزارش‌ها و همچنين عمليات الكترونيكی ضبط‌شده در فايل‌ها و سرورهای كامپيوتری ایونتیک، در مقابل طرف مقابل، سند و دليل معتبر خواهند بود و افراد حق هرگونه اعتراض را تحت هر عنوان، از خود سلب می‌کنند.

سیاست‏‌های رعایت حریم خصوصی

جستجو: ما بر اساس جستجوهایی که صورت می‌گیرد، اطلاعات خاصی را استخراج کرده و برای بهبود نتایج ایونتیک از آنها استفاده می‌کنیم. برای مثال این اطلاعات می‌تواند شامل صفحاتی که شما مشاهده کرده اید یا آدرس آی پی (آدرس آی پی شامل یک عدد است که پس از اتصال به اینترنت به دستگاه شما داده می‌شود و این امکان را می‌دهد که دستگاه شما موقعیت‌یابی و مشخص شود) باشد. ما همچنین اطلاعاتی شامل تعداد بازدیدهای شما، زمان بازدیدها، جستجوها، سیستم عامل، کشور یا استان را ممکن است نگهداری کنیم. ما این اطلاعات را به منظور بهبود کار خود و سرویس‌های ارایه شده به شما انجام می‌دهیم.

تماس با ما: در قسمت تماس با ما و ثبت شکایات/گزارش خطا، ایمیل شما گرفته می‌شود که به منظور ارتباط با شما و پاسخگویی استفاده می‌شود.

خزشگر: ما وب‌سایت‌های موجود در اینترینت را پویش کرده و اطلاعاتی که برای عموم موجود می‌باشد را گرفته و از آنها برای نشان دادن نتایج به کاربرانی که در ایونتیک جستجو می‌کنند، استفاده می‌کنیم.

ما ممکن است از شرکت‌های تحلیل اطلاعات برای تحلیل استفاده از سرویس‌های ایونتیک، کمک بگیریم (مانند تحلیلگر گوگل). این اطلاعات می‌تواند شامل جنسیت، سن و مکان شما باشد.

امنیت اطلاعات شما برای ایونتیک مهم می‌باشد. به جز مواردی که در قسمت‌های قبل ذکر شد، اطلاعات فردی که از شما جمع‌آوری می‌شود، به هیچ شخص یا شرکتی داده نمی‌شود. این اطلاعات ممکن است به صورت غیرمستقیم برای داده‌های عظیم استفاده شود. مثلا اگر شما عبارت خاصی را جستجو کردید، به تعداد افرادی که این عبارت را جستجو کرده‌اند اضافه شده و این عدد ممکن است توسط شرکت دیگری مورد استفاده قرار گیرد.

محتوا

· اطلاعاتی که در ایونتیک موجود است توسط خزشگرها از وب‌سایت‌های اینترنتی معتبر (دارای نماد اعتماد الکترونیکی) جمع‌آوری شده است و تضمین نمی‌کند که اطلاعات نمایش داده شده بدون اشتباه باشند و هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای رویداد، نحوه ارائه سرویس توسط برگزارکنندگان و مسئولان اجرایی ندارد.

· همچنین از زمانی که کاربر توسط ایونتیک به سایت‌های دیگر هدایت می‌شود، هیچگونه مسئولیتی را در خصوص مطالب ارایه شده بر عهده نمی‌گیرد. مثلا اگر در وب‌سایتی اطلاعات رویدادی اشتباه بود، ایونتیک هیچ مسولیتی بر عهده نمی‌گیرد.

خرید

· تمام خریدهایی که انجام می‌شود، مستقیما توسط خود فروشگاه‌ها و در وبسایت آنها انجام می‌پذیرد و ایونتیک از هیچکدام از آنها آگاهی ندارد. تمام اشتباهات و مشکلاتی که در زمان خرید بوجود آمده‌است، بر عهده‌ی خود فروشگاه‌ها می‌باشد.

پیگرد های قانونی

ارتکاب اقدامات مشروحه ذیل، واجد ضمانت اجرای اخطار به کاربر، انسداد موقت یا کامل حساب کاربری مرتکب، انتقال وی به لیست سیاه، ارجاع موضوع به مراجع قانونی و طرح شکایت کیفری یا حقوقی علیه وی توسط تیم حقوقی ایونتیک خواهد بود.

· نقض حقوق معنوی مالکین ایونتیک یا هر گونه استفاده غیرمجاز از اطلاعات ایونتیک، به صورت مستقیم یا غیر مستقیم، بدون اخذ مجوز از مدیریت سایت، موجب پیگرد است. بدیهی است استفاده از اطلاعات سایت با ذکر صریح عنوان ایونتیک به عنوان منبع و برای مقاصد قانونی بلامانع است.

· اقدام به دسترسی غیرمجاز، هک، تخریب، اخلال، انسداد یا ممانعت از دسترسی به داده‌ها یا سامانه‌های رایانه‌ای و مخابراتی ایونتیک و کاربران آن، یا تهدید به ارتکاب آن ولو آنکه عملاً منجر به حمله رایانه‌ای نشود، موجب پیگرد است.

· هر گونه باز نشر یا کپی اطلاعات آگهی از ایونتیک بدون اخذ مجوز کتبی از مدیر سایت که منجر به نقض حقوق آگهی کنندگان و اضرار مالی مدیران ایونتیک شود، موجب پیگرد است و موکول به طرح شکایت کیفری و حقوقی از سوی ایونتیک یا اشخاص دیگر خواهد بود. همچنین استخراج اطلاعات تماس کاربران و استفاده از آن به هر نحو، مشمول این بند است.

· استفاده از هرنوع فناوری رایانه‌ای، جهت مرور یا کپی خودکار صفحات و اطلاعات ایونتیک، موجب پیگرد است.

· کپی مطلب از ایونتیک با ذکر منبع بلامانع است.

· استفاده از نام، لوگو و علامت تجاری ایونتیک (Eventick) بدون اجازه مجاز نمی‌باشد و هرگونه استفاده از آن بدون اجازه کتبی مدیران سایت خلاف و قابل پیگیری قضایی است.

موارد فنی

· شرکت با استفاده از نظارت‌های خود و انجام نظرسنجی از کاربران سفر تلاش می‌کند خدمات با کیفیت مطلوب به کاربران ارائه دهد.

· شرکت تلاش خود را جهت فراهم نمودن امکان استفاده از خدمات نرم‌افزاری خود توسط دستگاه‌های کاربران محترم می‌کند اما تضمینی نسبت به اجرا شدن آن روی همۀ دستگاه‌ها یا همۀ شبکه‌های ارتباطی (اینترنت، شبکۀ تلفن‌ همراه و …) نخواهد داد.

· کاربران حق ندارند هیچگونه تلاشی در جهت استخراج سورس کد (Source Code) نرم‌افزارهای ایونتیک شامل دیکامپایل (Decompile) ، مهندسی معکوس(Reverse Engineering) یا فعالیت‌های مشابه انجام دهد، مگر اینکه اجازۀ چنین کاری به صورت قانونی صادر شده باشد.

· کاربران مجاز نیستند با استفاده از روش‌های Framing یا Mirroring یا روش‌های دیگر نسخۀ دیگری از خدمات ایونتیک را روی سرورهای دیگر ارائه کنند. همچنین کاربر مجاز نیست در نرم‌افزار ایونتیک یا در روش ارائۀ خدمات تغییر یا اخلالی ایجاد کند.

· کاربران حق ندارند نرم‌افزار یا اسکریپتی با هدف ایندکس گذاری (Indexing)، مطالعه یا هر گونه فعالیت داده‌کاوی روی خدمات اجرا کنند.

· کاربران حق ندارند هیچ فعالیتی در راستای حصول دسترسی غیرقانونی و غیر متداول به هیچ بخش از سامانۀ ایونتیک یا سامانه‌های مرتبط با ایونتیک انجام دهند.

نکته مهم:

کاربران محترم می‌توانند با ارسال پیام خصوصی به پست الکترونیکی مربوط به شکایات مردمی به آدرس : info@eventick.ir، شکایات، انتقادات و پیشنهادهای خود را نسبت به انتشار محتوایی که ضوابط فوق را رعایت نکرده‌اند با عنوان «شکایت / انتقاد / پیشنهاد» ثبت و اطلاع‌رسانی کنند.

ایونتیک متعهد است در حداکثر 15 روز کاری شکایت وارده را بررسی و در صورت صحت، نسبت به اصلاح و اتخاذ رویه متناسب اقدام کند. نتیجه پیگیری انجام شده، به فرد شکایت کننده نیز اطلاع داده خواهد شد.